Onafhankelijke beoordeling van echte kopers
Word nu lid MyAD Plus voor maar 9.99 € per jaar En krijg GRATIS prioriteit verzending op ALLE bestellingen over 25 € (2-3 Werkdagen)
Gratis Verzending Op alle bestellingen over 25 € (Binnen 3-5 Werkdagen)
Prioriteit Verzending Vanaf 6.99 € (2-3 Werkdagen)


Wij streven ernaar de beste klantenservice en verkoop advies in onze branche te bieden. Wij geven je zo snel mogelijk de antwoorden op je vragen..
Klantenservice verkoop en telefonisch advies: +44 (0)1603 400870
De Vass Team Vass 175 'Khaki Edition' Waterproofs zijn gebaseerd op de Team Vass waterproofs die werden ontworpen en getest in de meest barre omstandigheden van het zeevissen. Deze prestaties, betrouwbaarheid en comfort waren natuurlijk de sleutel tot vele andere vormen van vissen. Daarom werd de 'Khaki Editie' geboren om een stealth-achtige versie van de bewezen Team Vass 175 waterdichte / ademende smock jas en warmtebroek met bretels aan te bieden. Ideaal voor het vissen op Karper, Snoek, Forel, Zalm om er maar een paar te noemen!
Wat zijn 'TEAM VASS' edities?
Velen van jullie weten waarschijnlijk dat Vass er trots op is dat ze door de jaren heen sterk betrokken zijn geweest bij veel van de nationale en internationale visteams. Het heeft Vass niet alleen de kans gegeven om deze teams te ondersteunen, maar het heeft ook geholpen om de Vass assortimenten verder te ontwikkelen en aan te scherpen. Het Vass assortiment is voortdurend in ontwikkeling om het hoofd te kunnen bieden aan de extreme omstandigheden waarmee de teams te maken hebben tijdens intensieve wedstrijden in binnen- en buitenland.
Geïnspireerd door het succes van het werken met deze top 'Teams' heeft Vass nu 'TEAM VASS' edities gelanceerd die visuele en technische voordelen bieden ten opzichte van standaard modellen om aan de hoge eisen van de wedstrijdvisserij te voldoen.
De nieuwe TEAM VASS 175 'Khaki Editie' kiel heeft een brede kraag met klittenbandsluiting, een opvouwbare capuchon, een groot voorvak met stormflap om er maar een paar te noemen. Vass heeft bewust geen gebruik gemaakt van een wintervoering in deze serie, zodat het kan worden gebruikt tijdens de winter of zomer, waardoor je de keuze hebt om er een laagje onder te leggen. Aanbevolen lagen onder de meeste waterdichte kleding zijn onder andere de Micro-Fleece basislaag (zoals gebruikt bij het klimmen) of sweatshirt-type katoen gemengd materiaal.