Sonik Xtractor Cork Handle Karper Hengels

€ 0,00

Onafhankelijke beoordeling van echte kopers

Waardering:
96%
Niet op voorraad
Ordernummer: PGPID19080202
Gegroepeerde productitems
Model Item

Specificaties

  • Volledig retro slanke kurk stijl handvat
  • Slanke, zijdematte, zwarte carbon vezel blank met progressieve krachtwerking
  • Superlichte M-SERIES DL zwarte geleiders
  • Slijtvaste Anti-frap keramische tipring
  • Groot ID 40mm tot 12mm ringpatroon
  • 17mm zwarte DPS-molenzitting om alle rollen in onder te brengen
  • Lijnvriendelijke op maat gemaakte Sonik-clip
  • Zwart geanodiseerde laserstop met S-logo geëtst
  • 6ft transportlengte 74cm (29)
  • 9ft transportlengte 113cm (44)
  • 10ft transportlengte 127cm (50)
Gratis Verzending

Word nu lid MyAD Plus voor maar 9.99 € per jaar En krijg GRATIS prioriteit verzending op ALLE bestellingen over 25 € (2-3 Werkdagen)

Gratis Verzending Op alle bestellingen over 25 € (Binnen 3-5 Werkdagen)

Prioriteit Verzending Vanaf 6.99 € (2-3 Werkdagen)

Betaalmogelijkheden

Betaalmogelijkheden

Bekroonde Klantenservice

Feefo Logo

Wij streven ernaar de beste klantenservice en verkoop advies in onze branche te bieden. Wij geven je zo snel mogelijk de antwoorden op je vragen..

Klantenservice verkoop en telefonisch advies: +44 (0)1603 400870

Omschrijving

Sonik Xtractor Karp Hengels Kurk Handvat,

Met de toenemende populariteit van korte, intrekbare karperhengels vullen de nieuwe XTRACTOR karperhengels een echt gat in de markt voor betaalbare topkwaliteit hengels die gemakkelijk te vervoeren zijn door hun korte inpaklengtes. Twee 9 modellen en twee 10 modellen met testcurves variërend van 2,75lb tot 3,5lb vormen het assortiment, met inpaklengtes van 44 en 50. De superslanke, matzwarte, deels telescopische carbonfiber blanks hebben veel reservevermogen in het stootgedeelte en een snel herstel van het uiteinde om verrassende prestaties te leveren, of het nu gaat om het werpen of het drillen van grote vissen in de buurt van of op afstand. Lichtgewicht zwarte M-Serie DL geleiders met anti-frap tip, 17mm DPS molenzitting, volledige retro slanke kurk handvat, aangepaste lijn clip en een zwarte geanodiseerde eind cap, laser geëtst met S logo maakt een top-kwaliteitsspecificatie compleet. Ideaal afgestemd op de aangepaste Sonik Xtractor foedraal, die verkrijgbaar zijn in 9 en 10 lengtes en gemakkelijk kunnen worden aangesloten voor een veilig en effectief transport.

Reviews
To top