Onafhankelijke beoordeling van echte kopers
Word nu lid MyAD Plus voor maar 9.99 € per jaar En krijg GRATIS prioriteit verzending op ALLE bestellingen over 25 € (2-3 Werkdagen)
Gratis Verzending Op alle bestellingen over 25 € (Binnen 3-5 Werkdagen)
Prioriteit Verzending Vanaf 6.99 € (2-3 Werkdagen)


Wij streven ernaar de beste klantenservice en verkoop advies in onze branche te bieden. Wij geven je zo snel mogelijk de antwoorden op je vragen..
Klantenservice verkoop en telefonisch advies: +44 (0)1603 400870
J W Young Heritage Centrepin Reel Ontworpen door vislegende John Wilson MBE, deze Heritage Reel van J W Youngs is een klassieke centrepin die perfect geschikt is voor centrepin werk over de hele linie, van draven op voorn tot stretch pinnen voor de karper. Een molen voor de veeleisende visser die zijn vistuig graag onder controle heeft (in plaats van andersom). Deze molen is voorzien van een micro-instelbare schijfweerstand, zodat je de hoeveelheid weerstand die je ervaart tijdens het gebruik van de molen kunt controleren. Het beschikt ook over een lichtgewicht, unieke, verstelbare lijnbeschermer, die indien nodig kan worden verwijderd, deze molen kan gemakkelijk worden gebruikt, zelfs in de meest winderige omstandigheden. Twee kogellagers zorgen ervoor dat deze molen gedurende zijn hele levensduur soepel functioneert. Met een prachtige diepgroene geanodiseerde afwerking en een prachtig goudkleurig schrift op de achterplaat is deze molen evenzeer een kunstwerk als een stukje techniek. Inderdaad, deze molen wordt geleverd met een certificaat van echtheid, zodat u er zeker van kunt zijn dat u het echte werk ontvangt. J W Youngs produceert al meer dan 100 jaar rollen van topkwaliteit, toen James William Young aan het eind van de 19e eeuw voor het eerst voor Allcocks tackle begon te werken. Hij realiseerde zich al snel dat hij een fakkel had voor het ontwerpen van molens en startte, met behulp van zijn zonen, zijn eigen molenproductiebedrijf op. Dit bedrijf groeide van kracht tot kracht. De enige haultje in de productie van J W Youngs molens kwam tijdens de Tweede Wereldoorlog, toen de J W Youngs-fabriek werd gebruikt om het afvuurmechanisme voor de beroemde Spitfire-vliegtuigen te produceren. Behalve dit kleine gat is er altijd al een J W Young molen op de markt geweest voor de hele lange geschiedenis van het bedrijf - een jaloersmakende prestatie in een snelle en snel veranderende industrie. De oude J W Young molens zijn zeer gewild in de verzamelcircuits en op YouTube vindt u uitgebreide video's van vissers met hun beste zeldzame vondsten. Deze nieuwe John Wilson Heritage Centrepin vertegenwoordigt een nieuw tijdperk van J W Youngs molens.