Gardner Nano Bug Butt Hangers

Gardner Nano Bug
Gardner Nano Bug
€ 9,83

Onafhankelijke beoordeling van echte kopers

Waardering:
96%
Niet op voorraad
Ordernummer: P38071
Gegroepeerde productitems
Model Item
NBUGW Colour: WHITE
€ 9,83

Specificaties

  • Leaner & meaner slechts 3grams
  • De ultieme lichtgewicht spoel
  • Biedt extreme gevoeligheid
  • Ideaal voor gebruik met slappe lijnen
  • Precisielijnklem voor positie van positie
  • Uitgebreide 'antennes' zullen uw lijn vastgrijpen
  • Betalight slot
  • Verkrijgbaar in wit
Gratis Verzending

Word nu lid MyAD Plus voor maar 9.99 € per jaar En krijg GRATIS prioriteit verzending op ALLE bestellingen over 25 € (2-3 Werkdagen)

Gratis Verzending Op alle bestellingen over 25 € (Binnen 3-5 Werkdagen)

Prioriteit Verzending Vanaf 6.99 € (2-3 Werkdagen)

Betaalmogelijkheden

Betaalmogelijkheden

Bekroonde Klantenservice

Feefo Logo

Wij streven ernaar de beste klantenservice en verkoop advies in onze branche te bieden. Wij geven je zo snel mogelijk de antwoorden op je vragen..

Klantenservice verkoop en telefonisch advies: +44 (0)1603 400870

Omschrijving
Gardner Nano Bug,

Leaner and meaner - maar 3 gram! De ultieme lichtgewicht bug-spoel, geschikt voor de gespecialiseerde visser die extreme gevoeligheid nodig heeft voor het tonen van delicate hapjes, en voor de karpervisser die ervoor wil zorgen dat slappe lijnen zich kunnen settelen, gelijk aan de bedding van het meer.

De Nano Bugs hebben het overtollige gewicht van ketting- en metalen hulpstukken verloren bij een gewicht van 3 gram (de originele Micro-insecten wogen ongeveer 6 gram).

Verkrijgbaar in wit met een beperkt aantal speciale editie Black Nano Bugs zolang de voorraad strekt.

- Precisielijnclip met dubbele positie gegoten in versterkt nylon - zal uw lijn niet beschadigen.

- Uitgebreide 'antennes' zullen de lijn vasthouden, waardoor u slappe lijnen kunt vissen en wind bliepjes kunt voorkomen voor de ultieme presentatie. Zoals bij alle Bug-indicaties, kunnen ze ook op dezelfde manier worden gevist als een conventionele spoel - steek gewoon de lijn door de clip voor een draaiende spoel.

- Betalight-sleuf ontworpen om ATT TritiumMax-isotopen (6 mm x 2 mm) te gebruiken. Isotopen worden afzonderlijk verkocht in groen, rood, blauw, paars, wit en oranje.

- Geleverd met speciaal zacht en soepel zwart 42cm-snoer voor lange druppels op indicatoren. 15 cm en 30 cm anti-roest balletjes ketting is ook beschikbaar.

- Kleuren: wit en limited edition zwart.
Reviews
To top