Onafhankelijke beoordeling van echte kopers
Word nu lid MyAD Plus voor maar 9.99 € per jaar En krijg GRATIS prioriteit verzending op ALLE bestellingen over 25 € (2-3 Werkdagen)
Gratis Verzending Op alle bestellingen over 25 € (Binnen 3-5 Werkdagen)
Prioriteit Verzending Vanaf 6.99 € (2-3 Werkdagen)


Wij streven ernaar de beste klantenservice en verkoop advies in onze branche te bieden. Wij geven je zo snel mogelijk de antwoorden op je vragen..
Klantenservice verkoop en telefonisch advies: +44 (0)1603 400870
Chub Outkast 60" Paraplu-systeem,
De brolly-systemen voor vissen zijn het natuurlijke product van de evolutie voor de klassieke oversized paraplu die de kunst van het karpervissen al jaren goed dient. Door de achterribben van de paraplu uit te breiden en de stof tot op de grond te bedekken om ongeveer driekwart van het overdekte gebied te omsluiten, benaderen veel brollies nu bivvies in hun vermogen om de visser te beschermen, maar het Chub Outkast 60 ”Brolly-systeem gaat een stap verder door de toevoeging van een deur. Brolly-systemen zoals deze, volledig afgesloten tegen de wind en regen, bieden lichtgewicht draagbaarheid voor overnachters, korte sessies en stalken, maar met maximale bescherming tegen het weer.
De kern van het systeem is de paraplu zelf met zijn 7-spaaks plunjer die ver naar achteren en hoog is ingesteld om de interne ruimte voor u, uw stretcher en uw accessoires te maximaliseren. De hoogte is ook instelbaar, zodat u het profiel van de brolly kunt aanpassen aan de omstandigheden. Als het een storm blaast, breng je het gewoon naar beneden om de kans te verkleinen dat het wordt omgeblazen en opgetild.
Warm weer vormt ook geen probleem voor het Outkast Brolly-systeem, dankzij het Back Draft-ventilatiesysteem in het achterpaneel, en je kunt de mozzies buiten houden met verwijderbare gaaspanelen. Afneembare olijfgroene buitenste stofpanelen en transparante vensteropties zijn ook inbegrepen om uw opties voor alle weersomstandigheden compleet te maken.
Maar het is de deur die dit geheel tot een ‘systeem’ verheft en dat is ook volledig aanpasbaar; je kunt het gesloten hebben, helemaal open, open aan de bovenkant of open aan de onderkant. Houd het waterdicht, installeer een transparant paneel of een klamboe - de keuze is aan u volgens de omstandigheden waarmee u wordt geconfronteerd. Een weersituatie die deze brolly altijd op zich neemt is regen. Dit is een serieus waterdicht stuk kit met een hydrostatische kop van 10.000 mm. Dus als u een smalle kolom met water van 10 meter hoog zou nemen, zou deze volledig worden ondersteund door de brolly-stof zonder een druppel te lekken.
Het wordt ook geleverd met een groot aantal kleinere maar desalniettemin handige functies, waaronder: een binnenvak van mesh voor benodigdheden, een lichtgewicht grondzeil, stormpalen en sterke T-haringen, plus een hengelbevestigingsriem om je hoofd hengel stil te houden terwijl je het optuigd. Het komt allemaal op 8,5 kg, wat geen zware lading is om rond te sjouwen voor een comfortabele ruimte met afmetingen van 1,3 m x 2,7 m x 1,75 m (H x B x D).
Het Chub Outkast 60-inch Brolly-systeem ziet u meteen in het voorjaar en de zomer en de toevoeging van een deur maakt het een serieuze optie om te overwegen voor de herfst en voor overnachtingssessies. Om deze brolly het hele jaar door naar een hoger niveau te brengen, levert Chub ook een volledige 60 ”brolly oververtrek die apart wordt verkocht.